Polaganje ispita iz Fiziologije u junskom ispitnom roku, 15. 6. 2021.

FIZIOLOGIJA

JUNSKI ISPITNI ROK 2021.

Polaganje ispita iz predmeta Fiziologija održaće se u periodu od 21.06. do 09.07.2021.

Praktični deo ispita iz Fiziologije se neće polagati posebno, već će u okviru usmenog ispita studentima biti postavljeno jedno dodatno pitanje sa liste pitanja za praktični deo ispita koja se nalazi na web stranici Katedre.

Molimo studente da do subote 19.06. potvrde izlazak na ispit slanjem e mail poruke nastavniku koji im je u FIS-u određen za ispitivača.

Studenti su u obavezi da prilikom izlaska na ispit nose zaštitnu masku koja pokriva nos i usta.

E mail adrese ispitivača:

prof. dr Miodrag Lazarević: lazarevicm@vet.bg.ac.rs

prof. dr Danijela Kirovski: dani@vet.bg.ac.rs

prof. dr Natalija Fratrić: nataly@vet.bg.ac.rs

doc. dr Milica Stojić: stojicm@vet.bg.ac.rs

15.06.2021.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Odgovorni nastavnik

Prof. dr Miodrag Lazarević