BIOHEMIJA – Presek bodova na dan 20.06.’24. (sa ispravkama)

Poštovane koleginice i kolege,

molim vas nađite u proiloženom PDF fajlu broj bodova koje ste ostvarili na drugom ponovljenom kolokvijumu i tokom proteklog semestra. Izvinjavam se zbog nastalih grešaka u prethodnoj tabeli, ali broj papira koji se nakupio je prilično obiman i greške se dešavaju. Ukoliko i sad nađete neku omašku, molim vas signalizirajte to koleginici prof. S. Milanović koja vodi evidenciju.

2024-06-20_PresekBodova

Studenti koji su ostvarili 16 i više bodova na oba kolokvijuma biće oslobođeni polaganja praktičnog ispita do kraja tekuće školske godine.

Studenti koji su osvarili manje od 17 bodova iz ukupnog skora od 30, moraju da kolokviraju za razliku bodova do 17.

U FIS-u će biti evidentirani studenti koji nemaju pravo da prijave ispit iz Biohemije.

Datum održavanja trećeg popravnog kolokvijuma će biti naknadno objavljen.

Glavni predmetni nastavnik

Prof. dr Ivan B. Jovanović