Polaganje ispita iz Fiziologije 2 u aprilskom ispitnom roku, 11. 4. 2024.

APRILSKI ISPITNI ROK ŠKOLSKE 2023/2024. GODINE

Polaganje ispita iz predmeta Fiziologija 2 održaće se u periodu od 15. do 26. aprila 2024. godine.

Polaganje praktičnog dela ispita iz Fiziologije 2 biće organizovano u sredu, 17. aprila 2024. godine od 9:15 časova.

Molimo studente koji su putem svojih FIS naloga potvrdili izlazak na ispit da do nedelje, 14. aprila 2024. godine, pošalju imejl poruku nastavniku, koji im je u FIS-u određen za ispitivača u kojoj će najaviti izlazak na ispit i navesti da li polažu praktični deo ispita ili imaju položen isti. Studenti koji su položili praktični deo ispita u školskoj 2023/2024. godini, u dogovoru sa ispitivačem, polaganje usmenog dela ispita iz Fiziologije 2 mogu zakazati od prvog dana ispitnog roka, odnosno počevši od 15. aprila 2024. godine.

Imejl adrese ispitivača u aprilskom ispitnom roku:

Prof. dr Danijela Kirovski: dani@vet.bg.ac.rs

11. aprila 2024. godine