Polaganje ispita iz Fiziologije 2 u martovskom ispitnom roku, 14. 3. 2024.

MARTOVSKI ISPITNI ROK ŠKOLSKE 2023/2024. GODINE

Polaganje ispita iz predmeta Fiziologija 2 održaće se u periodu od 18. do 29. marta 2024. godine.

Polaganje praktičnog dela ispita iz Fiziologije 2 biće organizovano u ponedeljak, 25. marta 2024. godine od 11.00 časova.

Molimo studente koji su putem svojih FIS naloga potvrdili izlazak na ispit da do nedelje, 17. marta 2024. godine, pošalju imejl poruku nastavniku, koji im je u FIS-u određen za ispitivača u kojoj će najaviti izlazak na ispit i navesti da li polažu praktični deo ispita ili imaju položen isti. Studenti koji su položili praktični deo ispita u školskoj 2023/2024. godini, u dogovoru sa ispitivačem, polaganje usmenog dela ispita iz Fiziologije 2 mogu zakazati od prvog dana ispitnog roka, odnosno počevši od 18. marta 2024. godine.

Imejl adrese ispitivača u martovskom ispitnom roku:

Prof. dr Danijela Kirovski: dani@vet.bg.ac.rs

1. marta 2024. godine