Izmena rasporeda aktivnosti na Fiziologiji 1 do kraja zimskog semestra školske 2023/2024. godine, 9. 1. 2024.

RASPORED AKTIVNOSTI NA PREDMETU FIZIOLOGIJA 1 DO KRAJA ZIMSKOG SEMESTRA

ŠKOLSKA 2023/2024. GODINA

Poštovane koleginice i kolege, pre nego što pogledate raspored u nastavku obaveštenja, želimo da Vas informišemo da je za overu predmeta i polaganje ispita iz Fiziologije 1 potrebno ispunjavati dva ključna uslova:

1. minimum 16 predispitnih poena, i
  2. prisustvo na svim vežbama (dozvoljen je izostanak samo sa jedne vežbe, koja ne treba da se kolokvira).

Više detalja o strukturi predmeta i sistemu bodovanja predispitnih aktivnosti, možete pogledati u kartici Nastava -> Fiziologija 1 -> Ispitna pitanja (otvorite).

Drugi kolokvijum iz Fiziologije 1

• Datum održavanja: ponedeljak, 15. januar 2024. godine.
  • Vreme održavanja: 9.00-9.30 časova (grupe 1, 2; 3, 4; 5, 6) i 9.30-10.00 časova (grupe 7, 8; 9, 10; 11, 12).
  • Mesto održavanja: centralni amfiteatar Fakulteta veterinarske medicine.
  • Tematska(e) jedinica(e) za drugi kolokvijum: Fiziologija krvi i imunosti.

Objavljivanje predispitnih bodova za celu generaciju

• Datum objavljivanja: utorak, 16. januar 2024. godine.

Kolokviranje propuštenih vežbi

• Datumi kolokviranja: 16., 17. i 18. januar 2024. godine.
  • Vreme kolokviranja: 9.00 do 13.00 časova (važi za sve dane).
  • Spisak studenata sa vežbama za kolokviranje nalazi se u posebnom obaveštenju (otvorite).

Izrada kolokvijuma za dodatne poene

• Datum održavanja: četvrtak, 18. januar 2024. godine.
  • Mesto održavanja: predavaonica Katedre za fiziologiju i biohemiju Fakulteta veterinarske medicine.
  • Vreme održavanja: 9.30-10.30 časova.
  • Kolokvijum za dodatne poene rade studenti koji nisu stekli 16 predispitnih poena, potrebnih za overu predmeta i izazak na ispit.
  • Više detalja je moguće pročitati u posebnom obaveštenju (otvorite).

Popravni kolokvijum za studente

• Datum održavanja: utorak, 23. januar 2024. godine.
  • Vreme održavanja: 9.30-10.00 časova.
  • Popravni kolokvijum rade studenti koji su uradili oba kolokvijuma, pri čemu su na jednom dobili ocenu 9 ili 10, dok su na drugom dobili manje od toga. Popravni kolokvijum pruža mogućnost da se popravi ocena na kolokvijumu koji je lošije urađen i tako stekne uslov za oslobađanje praktičnog ispita iz Fiziologije 1. Budući da je za oslobađanje praktičnog ispita, pored kolokvijuma urađenih sa ocenama 9 ili 10, potrebno imati još 6 ili više bodova na aktivnost na vežbama, studenti koji ne ispunjavaju ovaj uslov nisu kandidati za izradu poporavnog kolokvijuma. Više detalja o oslobađanju od praktičnog dela ispita možete pogledati u kartici Nastava -> Fiziologija 1 -> Ispitna pitanja (otvorite).