Polaganje ispita iz Fiziologije 2 u junskom ispitnom roku školske 2022/2023. godine, 15. 6. 2023.

JUNSKI ISPITNI ROK ŠKOLSKE 2022/2023. GODINE

Polaganje ispita iz predmeta Fiziologija 2 održaće se u periodu od 19. do 30. juna 2023. godine.

Polaganje praktičnog dela ispita iz Fiziologije 2 biće organizovano u utorak, 20. juna 2023. godine od 10.00 časova.

Molimo studente koji su putem svojih FIS naloga potvrdili izlazak na ispit da do nedelje, 18. juna 2023. godine, pošalju imejl poruku nastavniku, koji im je u FIS-u određen za ispitivača u kojoj će najaviti izlazak na ispit i navesti da li polažu praktični deo ispita ili su oslobođeni istog. Studenti koji su oslobođeni praktičnog dela ispita, u dogovoru sa ispitivačem, polaganje usmenog dela ispita iz Fiziologije 2 mogu zakazati i prvog dana ispitnog roka, odnosno počevši od 19. juna 2023. godine.

Imejl adrese ispitivača u junskom ispitnom roku:

Prof. dr Natalija Fratrić: nataly@vet.bg.ac.rs

Prof. dr Danijela Kirovski: dani@vet.bg.ac.rs