Obaveštenje, Decembarski ispitni rok, 04. 12. 2020.

Polaganje ispita iz predmeta Fiziologija održaće se u periodu od 14. do 25. decembra.

Praktični deo ispita iz Fiziologije se neće polagati posebno, već će u okviru usmenog ispita studentima biti postavljeno jedno dodatno pitanje sa liste pitanja za praktični deo ispita koja se nalazi na web stranici Katedre.

Studenti su u obavezi da do subote 12. decembra potvrde izlazak na ispit slanjem e mail poruke nastavniku koji im je u FIS-u određen za ispitivača. Nastavnici će do nedelje 13. decembra elektronskim putem obavestiti studente o terminima za polaganje ispita.

Studenti su u obavezi da prilikom izlaska na ispit nose zaštitnu masku koja pokriva nos i usta.

E mail adrese ispitivača:

prof. dr Miodrag Lazarević: lazarevicm@vet.bg.ac.rs

prof. dr Danijela Kirovski: dani@vet.bg.ac.rs

prof. dr Natalija Fratrić: nataly@vet.bg.ac.rs

prof. dr Slavoljub Jović: romanov@vet.bg.ac.rs

doc. dr Milica Stojić: stojicm@vet.bg.ac.rs

U Beogradu,   decembar 2020.                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Odgovorni nastavnik

Prof. dr Miodrag Lazarević