Rezultati testa sa predlogom ocena iz Uvoda u veterinarsku laboratorijsku praksu u avgustovskom ispitnom roku školske 2023/2024. godine, 2. 9. 2024.

УВОД У ВЕТЕРИНАРСКУ ЛАБОРАТОРИЈСКУ ПРАКСУ

Резултати теста и предлог оцена у августовском испитном року

Школска 2023/2024. година

Име и презиме Број индекса Број остварених бодова Предложена

оцена

Предавања Вежбе Тест Укупно
Станковић Наталија 2023/0150 20 20 45 85 8

Напомена: присуство/активност на предавањима, односно, вежбама носи максимално 10, односно, 30 бодова, док се израдом теста може остварити максимално 60 бодова.

Систем бодовања присуства/активности на предавањима:

Планом и програмом предмета је предвиђено 15 предавања, при чему присуство на:

• једанаест (11) и више предавања носи максималних десет (10) бодова;
  • седам (7) и више предавања носи седам (7) бодова;
  • четири (4) и више предавања носи четири (4) бода;
  • мање од четири (4) предавања носи нула (0) бодова.

Систем бодовања присуства/активности на вежбама:

Планом и програмом предмета је предвиђено 15 вежби, при чему свака вежба носи два (2) бода. Изостанак са две и више вежби повлачи за собом и обавезу колоквирања истих, при чему се за сваку колоквирану вежбу не добија максималних два (2) бода, већ половина од тога, односно један (1) бод.

Упис оцена

Студенти који су задовољни предложеном оценом, треба да напишу имејл асистенту Душану Бошњаковићу (имејл адресе: dusan.bosnjakovic@vet.bg.ac.rsdusanbosnjakovic1@gmail.com) у коме ће потврдити да желе да им се упише оцена у ФИС и у индекс.

За евентуална питања, примедбе или недоумицe у погледу резултата теста, предложених оцена или термина и начина уписа оцена, студенти се могу обратити асист. Душану Бошњаковићу (имејл адресе: dusan.bosnjakovic@vet.bg.ac.rsdusanbosnjakovic1@gmail.com).

У Београду,

2. септембар 2024. године

Предметни наставник,

Доц. др Милица Стојковић, с.р.