Polaganje ispita iz Fiziologije 2 u avgustovskom ispitnom roku, 22. 8. 2024.

AVGUSTOVSKI ISPITNI ROK ŠKOLSKE 2023/2024. GODINE

Polaganje ispita iz predmeta Fiziologija 2 održaće se u periodu od 26. avgusta do 6. septembra 2024. godine.

Polaganje praktičnog dela ispita iz Fiziologije 2 biće organizovano u utorak, 27. avgusta 2024. godine od 9:30 časova.

Molimo studente koji su putem svojih FIS naloga potvrdili izlazak na ispit da do nedelje, 25. avgusta 2024. godine, pošalju imejl poruku nastavniku, koji im je u FIS-u određen za ispitivača u kojoj će najaviti izlazak na ispit i navesti da li su polažu praktični deo ispita ili su oslobođeni istog, odnosno, imaju položen isti. Studenti koji su oslobođeni ili su položili praktični deo ispita, u dogovoru sa ispitivačem, polaganje usmenog dela ispita iz Fiziologije 2 mogu zakazati i pre termina za polaganje praktičnog dela ispita, odnosno počevši od 26. avgusta 2024. godine.

Imejl adrese ispitivača u avgustovskom ispitnom roku:

Prof. dr Danijela Kirovski: dani@vet.bg.ac.rs

21. avgust 2024. godine