Termin popravnog kolokvijuma iz Fiziologije 2, 7. 6. 2024.

Popravni kolokvijum za studente

• Datum održavanja: četvrtak, 13. jun 2024. godine.
  • Mesto održavanja: predavaonica Katedre za fiziologiju i biohemiju Fakulteta veterinarske medicine.
  • Vreme održavanja: 10.00-10.30 časova.
  • Popravni kolokvijum rade studenti koji su uradili oba kolokvijuma, pri čemu su na jednom dobili ocenu 9 ili 10, dok su na drugom dobili manje od toga. Popravni kolokvijum pruža mogućnost da se popravi ocena na kolokvijumu koji je lošije urađen i tako stekne uslov za oslobađanje praktičnog ispita iz Fiziologije 2. Budući da je za oslobađanje praktičnog ispita, pored kolokvijuma urađenih sa ocenama 9 ili 10, potrebno imati još 3 ili više bodova (6 ili više bodova u konačnom obračunu; sistem bodovanja pogledati na linku: otvorite) na usmenim proverama znanja na vežbama, studenti koji ne ispunjavaju ovaj uslov nisu kandidati za izradu poporavnog kolokvijuma.