Princip izrade kolokvijuma za dodatne poene iz Fiziologije 2, 7. 6. 2024. godine

Princip izrade kolokvijuma za dodatne poene u cilju sticanja uslova za overu predmeta Fiziologija 2

1. Studenti koji imaju ostvarenih od 0 do 8 poena rade test od 20 pitanja.
  • Termin izrade testačetvrtak, 13. jun 2024. godine, od 9.00 do 9.30 časova.
  • Test obuhvata gradivo prvog i drugog kolokvijuma.
  • Svako pitanje na testu se boduje 1 peonom (npr. student koji ima ostvarenih 5 peona treba da odgovori tačno na 11 pitanja kako bi stekao 16 poena i time uslov za overu predmeta).

2. Studenti koji imaju ostvarenih od 9 do 15 poena rade test od 10 pitanja.

• Termin izrade testačetvrtak, 13. jun 2024. godine, od 9.30 do 10.00 časova.
  • Student radi test koji obuhvata gradivo onog kolokvijuma na kome je ostvario manji broj peona.
  • U slučaju da student ima jednak broj poena na oba kolokvijuma, radi test koji obuhvata gradivo sa kolokvijuma po izboru.
  • Svako pitanje na testu se boduje 1 peonom (npr. student koji ima ostvarenih 11 peona treba da odgovori tačno na 5 pitanja kako bi stekao 16 poena i time uslov za overu predmeta).