Spisak studenata sa konačnim brojem poena ostvarenim u III semestru 21.01.2022.

Списак студената са коначним бројем поена оствареним у III семестру 21.01.2022.

 

I и II група

Р. бр. Име и презиме Број индекса Вежбе Колоквијуми Предавања Укупно
1. Аврамовић Обрад 2020/0104 3,5 0 37 7
2. Аврамовић Силвија 2020/0134 2,5 1 3 7
3. Антић Марија 2020/0121 3 6 3 12
4. Антић Петар 2020/0128 2,5 1 3 7
5. Аранђелковић Богдан 2020/0124 3 0 3 7
6. Ашковић Филип 2020/0005 3 0 3 7
7. Ашковић Лука 2020/0140 2,5 1 3 7
8. Бабић Рада 2020/0135 1,5 0 3 7
9. Бајкић Ивана 2020/0036 3,5 6 3 12,5
10. Балевић Урош 2020/0065 3 3 3 9
11. Барјактаревић Стефан 2020/0008 2 1 3 7
12. Борковић Жељана 2020/0087 4 5 3 12
13. Бранковић Анђела 2020/0094 3 8 3 14
14. Бугарски Николина 2020/0022 3 8 3 14
15. Васиљевић Вера 2020/0115 4 8 3 15
16. Васић Марко 2020/0155 3,5 3 3 9,5
17. Веселиновић Сергеј 2020/0066 3,5 7 3 13,5
18. Веселиновић Вељко 2020/0073 3 6 3 12
19. Виденовић Чедомир 2020/0015 4 7 3 14
20. Вуковић Зорана 2020/0074 3,5 6 3 12,5
21. Вукојичић Николина 2020/0044 3,5 2 3

 

8,5
22. Вулетић Емили 2020/0035 3,5 7 3 13,5
23. Вучетић Маша 2020/0069 3 5 3 11
24. Гаврилов Михајло 2020/0018 3 2 3 8

 

III и IV група

Р. бр. Име и презиме Број индекса Вежбе Колоквијуми Предавања Укупно
1. Гајић Наташа 2020/0133 2,5 0 3 5,5
2. Германовић Кристина 2020/0108 3 0 3 7
3. Говедаровић Каролина 2020/0141 3 6 3 12
4. Добросављевић Лана 2020/0019 4 7 3 14
5. Додић Жељана 2020/0029 3 5 3 11
6. Драгојловић Немања 2020/0042 2,5 3 3 8,5
  7. Ђапић Ана 2020/0071 3,5 4 3 10,5
8. Ђокић Ђорђе 2020/0033 4 8 3 15
9. Ђорђевић Бранислав 2020/0047 3,5 7 3 13,5
10. Ђукић Нађа 2020/0001 2 3 3 8
11. Ђурић Марија 2020/0101 4 3 3 10
12. Ђуричић Кристина 2020/0026 3,5 5 3 11,5
13. Жупан Милица 2020/0079 3 7 3 13
14. Златковић Сара 2020/0109 2 1 3 7
15. Ивановић Ива 2020/0158 2 0 3 5
16. Игњатовић Милан 2020/0149 2 1 3 7
17. Јаковљев Ивана 2020/0021 2,5 2 3 7,5
18. Јаћимовић Данко 2020/0045 2 0 3 7
19. Глишић Душан 2019/0174 3,5 4 3 10,5
20. Стефановић Никола 2020/174 2 1 3 7

 

V и VI група

Р. бр. Име и презиме Број индекса Вежбе Колоквијуми Предавања Укупно
1. Јашаревић Данијел 2020/0163 2 2 3 7
2. Јеличић Андреа 2020/0130 4 8 3 15
3. Јеремић Јелена 2020/0088 4 8 3 15
4. Јовановић Немања 2020/0070 3 2 3 8
5. Јовановић Сара 2020/0118 3,5 5 3 11,5
6. Јованчевић Теодора 2020/0098 3,5 0 3 7
7. Јојић Јелена 2020/0090 4 2 3 9
8. Јоксимовић Зорана 2020/0032 4 8 3 15
9. Јолић Емилија 2020/0119 3,5 2 3 8,5
10. Југовић Јелена 2020/0031 4 2 3 9
11. Кандијаш Андреа 2020/0039 3 4 3 10
12. Карић Милош 2020/0077 4 8 3 15
13. Кијановић Сашка 2020/0139 3 2 3 8
14. Кљајић Милана 2020/0093 4 7 3 14
15. Кнежевић Вељко 2020/0154 2,5 1 3 7
16. Ковачевић Нађа 2020/0102 4 6 3 13
17. Којанић Андреа 2020/0060 3 3 3 9
18. Коларевић Нина 2020/0091 3,5 3 3 9,5
19. Костић Марко 2020/0132 3 3 3 9
20. Крстић Христина 2020/0120 3,5 6 3 12,5
21. Лазаревић Милица 2020/0061 3,5 3 3 9,5
22. Лончар Тијана 2020/0030 4 7 3 14
23. Максимовић Милица 2020/0153 3 7 3 13
24. Маливуковић Александра 2020/0068 2,5 4 3 9,5
25. Маринковић Милан 2020/0004 3 4 3 10
26. Мариновић Маша 2020/0053 3,5 6 3 12,5
27. Марић Драгана 2020/0062 3,5 8 3 14,5
28. Јањић Јован 2020/0160 2 1 3 7

 

VII и VIII група

Р. бр. Име и презиме Број индекса Вежбе Колоквијуми Предавања Укупно
1. Маричић Уми 2020/0080 4 8 3 15
2. Марковић Софија 2020/0049 4 7 3 14
3. Мартиновић Марио 2020/0159 2,5 0 3 7
4. Мењак-Максимовић Саша 2020/0025 3 2 3 8
5. Миленковић Марија 2020/0137 3 2 3 8
6. Милетић Урош 2020/0103 4 8 3 15
7. Миликић Лазар 2020/0103 3,5 1 3 7,5
8. Милинковић Мила 2020/0007 4 8 3 15
9. Милинковић Дејан 2020/0072 2 0 3 7
10. Милић Мартина 2020/0152 3,5 2 3 8,5
11. Миловановић Ива 2020/0014 1 1 3 7
12. Милосављев Јелена 2018/0169 2 0 3 7
13. Милојевић Кристина 2020/0037 4 8 3 15
14. Милутиновић Михаило 2020/0116 3 4 3 10
15. Миљаковић Милена 2020/0092 4 6 3 13
16. Миљковић Андријана 2020/0157 3,5 2 3 8,5
17. Митић Милица 2020/0083 3,5 8 3 14,5
18. Младеновић Марко 2020/0058 3 5 3 11
19. Младеновић Магдалена 2020/0122 4 6 3 13
20. Мрђеновић Милица 2020/0064 3 0 3 7
21. Ненадић Алекса 2020/0024 4 8 3 15

 

IX и X група

Р. бр. Име и презиме Број индекса Вежбе Колоквијуми Предавања Укупно
1. Несторовић Тиана 2020/0059 1,5 1 37 7
2. Нешков Уна 2020/0020 3.5 8 3 14,5
3. Новаковић Ивана 2020/0117 4 8 3 15
4. Новаковић Душан 2020/0169 2,5 1 3 7
5. Павловић Анита 2020/0089 2 4 3 9
6. Павловић Игор 2020/0146 1,5 1 3 7
7. Паскаш Милана 2020/0051 4 8 3 15
8. Пејин Никола 2020/0046 4 7 3 14
9. Пејовић Ана 2020/0105 4 8 3 15
10. Пејушковић Наталија 2020/0156 1,5 0 3 4,5
11. Петровић Наталија 2020/0003 3,5 7 3 13,5
12. Петровић Александра 2020/0011 3,5 2 3 8,5
13. Вербић Ђурђе 2020/0173 3,5 7 3 13,5
14. Петровић Маја 2020/0057 4 6 3 13
15. Пивашевић Ружица 2020/0052 3 0 3 7
16. Поповић Бобана 2020/0106 3,5 3 3 9,5
17. Прица Катарина 2020/0041 4 8 3 15
18. Проле Елена 2020/0164 1,5 1 3 7
19. Пуач Никола 2020/0048 3 2 3 8
20. Радивојевић Нађа 2020/0136 3 1 3 7
21. Радовановић Маја 2020/0017 4 7 3 14
22. Ранковић Марија 2020/0023 2 3 3 8

 

XI и XII група

Р. бр. Име и презиме Број индекса Вежбе Колоквијуми Предавања Укупно
1. Рогановић Вукан 2020/0107 3,5 8 3 14,5
2. Савић Никола 2020/0078 4 8 3 15
3. Секуловић Наталија 2020/0151 4 3 3 10
4. Срдановић Стефан 2020/0034 1,5 3 3 7,5
5. Станимировић Марија 2020/0054 3,5 1 3 7,5
6. Станимировић Нађа 2020/0126 3,5 4 3 10,5
7. Стефановић Мина 2020/0152 3,5 4 3 10,5
8. Стојановић Јелисавета 2020/0043 4 8 3 15
9. Стојановић Бојана 2020/0055 3 8 3 14
10. Стојановић Марија 2020/0075 3 6 3 12
11. Тимић Марија 2020/0086 3,5 5 3 11,5
12. Тодоровић Славољуб 2020/0127 3,5 7 3 13,5
13. Тодоровић Филип 2020/0138 2,5 2 3 7,5
14. Тодоровски Анђела 2020/0016 4 8 3 15
15. Топаловић Соња 2020/0006 3,5 8 3 14,5
16. Трајков Андреј 2020/0114 2,5 5 3 10,5
17. Урошевић Никола 2020/0143 4 3 3 10
18. Хоџић Асмир 2020/0100 4 7 3 14
19. Церовић Даница 2020/0067 3,5 4 3 10,5
20. Цупарић Катарина 2020/0099 2,5 2 3 7,5
21. Шарковић Милан 2020/0095 4 8 3 15
22. Шешлија Ана-Марија 2020/0040 3,5 5 3 11,5
23. Шпања Инна 2020/0148 2,5 0 3 7